Příslušenství pro stavební lasery

Ideální příslušenství pro HandyLaser, liniové, křížové, rotační a vícebodové stavební lasery. Jedná se zejména o dálkové infračervené ovladače, laserové přijímače, cílové desky a laser zjasňující brýle.

Laserové přijímače jsou přenosná zařízení, která zvyšují efekivní vzdálenost použití a zachycení laserového paprsku. Laserové příjímače mohou být i kombinovány s infračervenými ovladači. Bývají vybaveny přehlednými LED či LCD displeji na jedné či obou stranách přijímače. Velmi jasné zvukové signály u lepších modelů pomohou vyhledat střed laserového paprsku při snížené viditelnosti znaků na displeji.

Dále zde naleznete cílové desky pro zřetelné pozorování a odečítání laserového paprsku i na velké vzdálenosti. Většinou vybaveny buď závitem, nebo magnetem pro uchycení na nivelační tyč. Vybaveny oboustrannou stupnicí pro snadné odečítání. Podle barvy používaného laseru volte desku pro červené lasery (vlnová délka 635nm), nebo pro zelené lasery (vlnová délka 532nm).

Pro snadnější pozorování laserových paprsků dodáváme laserové zjasňující brýle. Brýle jsou odlišné konstrukce pro zelené lasery a červené lasery. Měly by být použity při venkovním měření. Brýle a cílové desky jsou výhodné především za nepříznivých světelných a atmosférických podmínek.
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Meridla.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma